Langer Karel (Jaroměř 1878 - 1947 Praha)
U vody, signováno a datováno vlevo dole K. Langer 1939, olej/karton, 65 x 50 cm, sklo, rám, lehce poškozená malba (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |